FOERDERUNG

O NAS

Jesteśmy pierwszym w Poznaniu, oraz jednym z kilkunastu klubów w Polsce, oferującym trening EMS z Miha Bodytec.

 • schudnij
 • pozbądź się cellulitu
 • zwalcz bóle kręgosłupa
 • zbuduj masę mięśniową
 • popraw kondycję
 • bądź fit tylko w 20 minut (20 minut = ok 3h na siłowni)

MIHA BODYTEC

Na rynku niemieckim Miha Bodytec działa od 2007 roku i wywodzi się z Miha Maschinen GmbH - firmy opracowującej i produkującej innowacyjne produkty dla sportu i branży medycznej - od ponad 40 lat. Centrala firmy mieści się w Augsburgu w Niemczech.

Miha Bodytec jest liderem treningu EMS. W samych Niemczech jest ponad 6500 maszyn.

Największe na świecie targi fitness & welness FIBO 2016 pokazały ogromną popularność treningu EMS, gdzie po raz pierwszy wyodrębniono halę wyłącznie dla tej formy aktywności. Miha Bodytec prezentowało system na największym stoisku (1000m2) wśród wszystkich wystawców FIBO 2016.

ELEKTROSTYMULACJA

Co można osiągnąć dzięki treningom EMS?

Body fit 20 min łączy trening personalny z technologią EMS, zapewniając mięśniom ultraintensywny wysiłek, co przynosi zaskakująco dobre efekty w zaledwie 20 minut.
W nowo otwartym studio treningu personalnego Body Fit 20 minut w Poznaniu oferujemy nowatorskie, niezwykle skuteczne i oszczędzające czas treningi z wykorzystaniem technologii EMS (Electrical Muscle Stimulation) - opracowanej w Niemczech przez firmę Miha Bodytec.

TECHNOLOGIA EMS
to rewolucyjna i efektywna metoda stymulacji mięśni za pomocą bezpiecznych impulsów elektrycznych, które naśladując naturalne czynności ośrodkowego układu nerwowego, inicjują pracę mięśni. W zaledwie 20 minut Twój trener personalny przeprowadzi trening EMS, który dostarczy Twojemu ciału ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas standardowego treningu. Tylko jedna, 20-minutowa sesja treningowa stanowi równoważność 2 godzin spędzonych na siłowni. W zależności od poziomu sprawności fizycznej i wyznaczonych celów trening może być albo wyjątkowo łagodny (nawet przeprowadzony w pozycji leżącej) albo maksymalnie intensywny, z użyciem silnych skurczy mięśniowych podczas wykonywania dynamicznych ćwiczeń. To, co kiedyś było osiągalne jedynie po latach wykonywania ciężkich treningów na siłowni, teraz znajduje się w zasięgu możliwości każdego z nas! Nawet jeśli nie masz czasu na regularne treningi, spodziewaj się zdumiewających efektów.
Oprócz regularnej aktywności fizycznej równie ważnym aspektem jest regeneracja potreningowa. W naszym studio możesz skorzystać z profesjonalnego drenażu limfatycznego, który niezwykle precyzyjnie wymasuje Twoje nogi, pośladki, dolne partie pleców oraz brzuch, dając uczucie relaksu i odprężenia.

KORZYŚCI EMS
Trening EMS to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają czasu na mozolne ćwiczenia w siłowni. Seria skutecznych treningów sprawi, że szybko osiągniesz zauważalne rezultaty.

SCHUDNIJ - Redukujesz tkankę tłuszczową
Trening EMS pomaga przyspieszyć metabolizm. Organizm zmienia wówczas sposób wykorzystywania przyswajanych kalorii, przez co nie tworzy się tkanka tłuszczowa. Ponadto, impuls przenikający do mięśnia podczas treningu intensywnie rozbija tkankę tłuszczową, potęgując proces spalania.

POZBĄDŻ SIĘ CELLULITU - Możesz o nim zapomnieć!
Impulsy rozbijają podskórną tkankę tłuszczową oraz pobudzają układ limfatyczny, odpowiedzialny za oczyszczanie organizmu z toksyn i hamowanie magazynowania komórek tłuszczowych.

ZWALCZ BÓLE KRĘGOSŁUPA - Siedzący tryb pracy nie daje spokoju Twoim plecom?
Spróbuj EMS-u! Wysyłany do mięśni impuls powoduje ich skurcz, a następnie pozwala im się głęboko rozluźnić, niwelując bóle. Stąd tak szerokie wykorzystanie tego rodzaju treningu w rehabilitacji.

ZBUDUJ MASĘ MIĘŚNIOWĄ - Osiągnij wymarzoną sylwetkę!
Dzięki nowoczesnej technologii EMS oraz dzięki treningom prowadzonym pod okiem wykwalifikowanych trenerów, już po kilku sesjach zaobserwujesz widoczne zmiany w wyglądzie i ogólnej formie swojego organizmu. Z treningami EMS, już w krótkim czasie wypracujesz swoją wymarzoną sylwetkę.

POPRAW KONDYCJĘ
Trening EMS w krótkim czasie zdecydowanie zwiększa wytrzymałość i wydajność mięśniową, znacznie poprawia ogólną sprawność i kondycję, przyspiesza rozwój budowy mięśni oraz wyrównuje niedoskonałości mięśniowe.

BĄDŹ FIT TYLKO W 20 MINUT - Oszczędzasz czas !
Impuls stymuluje wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe jednocześnie, dlatego trening trwa tylko 20 minut!

POWRÓĆ DO FORMY PO CIĄZY
Największą zmorą po porodzie jest brzuch i pozostałe nadprogramowe kilogramy. Z nami pozbędziesz się ich na zawsze w dużo krótszym czasie. Trening EMS trwa tylko 20 minut. Dzięki elektrostymulacji nie tylko ujędrnisz skórę, ale i wzmocnisz mięśnie. Podczas treningów nie obciążamy stawów, a co najważniejsze kręgosłupa, który już wystarczająco dużo przeszedł podczas ciąży. EMS wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizacje kręgosłupa, co w efekcie uwolni Cię od bólu pleców.

CHROŃ SWOJE STAWY
W trakcie treningu nie korzystamy z żadnych ciężarów, dlatego obciążenie stawów i ścięgien praktycznie nie istnieje. Jest to rewolucyjna metoda treningu szczególnie dla osób z urazami lub problemami stawowymi, które nie mogą budować swojej siły mięśniowej za pomocą tradycyjnych metod treningowych. EMS eliminuje wszelkie ryzyko kontuzji czy urazów ciała.

20 MINUT = 2 H NA SIŁOWNI

KRYTERIA TRENING EMS KLASYCZNY TRENING W SIŁOWNI
Wymagany czas treningu tylko 20 minut około 90 minut
Optymalna częstotliwość
treningów w tygodniu
1-2 razy w tygodniu 3-5 razy w tygodniu
Widoczne rezultaty po 4-6 sesjach po 15-20 sesjach
Ilość spalonych kalorii do 500 kcal podczas sesji treningowej do 400 kcal podczas treningu
Utrata wagi i tkanki tłuszczowej do 3 razy szybciej standardowo
Redukcja cellulitu tak nie
Trening szkieletu mięśniowego zawsze tylko podczas niektórych ćwiczeń
Przyrost mięśni głębokich do 5 razy szybciej standardowo
Ryzyko kontuzji brak wysokie
Obciążenie stawów znikome podwyższone
Przyspieszenie metabolizmu tak nie


PRZEBIEG TRENINGU

Przygotowanie do treningu 5 minut
Goście przyjeżdżają na trening EMS w Body Fit 20 minut po wcześniejszym umówieniu spotkania. Po wstępnym wywiadzie medycznym i wyeliminowaniu wszelkich przeciwwskazań/ograniczeń udają się do jednej z naszych szatni by założyć specjalistyczny, bawełniany kostium używany podczas treningu EMS. Strój można wypożyczyć lub nabyć bezpośrednio w naszym studio. Podczas treningów próbnych, strój udostępniany jest bezpłatnie. Po przebraniu się osobisty trener przechodzi do zakładania kamizelki z wbudowanymi elektrodami oraz oddzielnych elektrod na ramiona, nogi i pośladki w taki sposób, by ściśle przylegały do całego ciała.

Trening EMS- 20 minut
Trening rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem na temat przebiegu ćwiczeń oraz dostosowaniem intensywności impulsów elektrycznych do poziomu sprawności fizycznej, tolerancji i preferencji. Czas skurczu mięśni wynosi 4 sekundy, a po nim następuje 4 sekundowy moment spoczynku. Klienci zaczynają oswajać się z odczuciami po jednym lub dwóch skurczach. Programy treningowe EMS składają się z sekwencji ćwiczeń statycznych - trener personalny prezentuje prawidłową postawę i ruchy z odpowiednim wyprzedzeniem oraz monitoruje i koryguje ewentualne błędy klienta.

Prysznic i przebranie się
Po zakończonym treningu możesz skorzystać z prysznica i reszty wyposażenia naszych szatni – po prostu cieszyć się komfortem jaki oferuje Ci nasze studio. Po chwili odpoczynku, ustalamy kolejną wizytę, która może nastąpić dopiero po upływie minimalnego czasu na regenerację wynoszącego 2 dni (czas ten może w mniejszej bądź większej mierze zależeć od intensywności i rodzaju wykonywanych ćwiczeń).

Wpadasz na trening w porze lunchu, a wychodzisz odświeżony i pełen energii na resztę dnia.

BADANIA NAUKOWE

Selected Studies

86.8% trainees noticed a positive effect on body shape

71.0% trainees showed significant improvement in strength

88.0% trainees noticed a reduction in back pain

75.5% trainees noticed feeling relaxed after the workout

Below is a selection of studies on whole body electrostimulation.

UNIVERSITY OF BAYREUTH 2002
Whole body electromuscular stimulation (EMS training) for back ailments
UNIVERSITY OF BAYREUTH 2002
Electromuscular stimulation (EMS) of the whole body musculature - An innovative method to relieve urinary incontinence
MUNICH 2010
Electrical muscle stimulation as whole body training – Multicenter study on the use of full body EMS in fitness centers
MEDICAL SPORTS NETWORK 04/2007 Short and long-term training effects on strength-related diagnostic parameters from mechanical and electrical stimulation
UNIVERSITY OF ERLANGEN- NUREMBERG 2009
The effect of whole body electrical stimulation on the resting metabolic rate , anthropometric and muscular parameters of older people. The Training and Electromyostimulation Trial (TEST)
ERLANGEN- NUREMBERG UNIVERSITY 2009
Influence of adjuvant EMS training on body composition and cardiac risk factors in older men with metabolic syndrome
BAD OEYNHAUSEN HEART CLINIC 2010
Electromyostimulation (EMS) in cardiac patients. Is EMS training becoming significant for secondary prevention?

REHABILITACJA

Treningi EMS pozwalają na efektywną regenerację w ramach rehabilitacji po kontuzjach.
Rehabilitacja przeprowadzana u nas pozwala zachować siłę, szybkość i wytrzymałość osob, które z powodu doznanej kontuzji są częściowo unieruchomione. Treningi EMS pozwalają także na pozbycie się bólu kręgosłupa.

CENNIK

  • Förderung 2 Trainings

  • 44,50

   • für die ersten 2 Trainings EMS
   • Sie zahlen nur
   • 99 zł (20 EUR)
  • Buchung
simple joomla pricing table
  • 1 training

  • 149

   • 149 zł - for training
   • 1 EMS training
   • with Miha bodytec
  • Buchung
  • pass 4 trainings +1gratis

  • 556

   • 556 zł - for pass
   • 4 EMS training
   • valid 30 days
  • Buchung
  • pass 8 trainings + 1 gratis

  • 960

   • 960 zł - for pass
   • 8 EMS training
   • valid 30 days
  • Sign up
  • package for two

  • 1000

   • 1000 zł - for pass
   • 2x5 =10 EMS training
   • valid 30 days
  • Sign up
  • package for two

  • 99

   • 1980 zł - za pakiet
   • 2x10=20 training EMS
   • valid 60 days
  • Sign up
  • 6 monate

  • 440 zł monats

   • 1 traning pro wohe
   • valid 6 monate
  • Sign up
pricing table joomla component
Buying clothes: 150 zł, rental outfit each 10 zł
See our rules. Download and fill out the participant card
joomla pricing table module
When ordering a membership card - dress free.

Studio BodyFit20.pl

PL 60-649 Poznań
ul. Piątkowska 112A

tel. 732 811 837
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

 

 


PL 59-300 Lubin
ul.Orla 34c

tel. 733 004 551
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Offen

Montag - Freitag

1200 - 2200

 

Samstag

900 - 1500

 

Sonntag

Die einzelnen Sätze


Montag - Freitag

1100 - 2100

 

Samstag

900 - 1500

 

Sonntag

Die einzelnen Sätze

Zugang